shapka_top.jpg

Зовнішня реклама

Світлова вивіска
Световая вывеска

Об'ємні букви
Об'ємні букви

Несвітова вивіска
Несвітова вивіска

Лайтбокси. Банерні лайтбокси
Лайтбокси. Банерні лайтбокси

Досвід, накопичений нами в області зовнішньої реклами, дозволяє вчасно вирішувати різні рекламні завдання і гарантує високу якість результату.
Власна виробнича база і склад матеріалів зводять до мінімуму затримки і ризики при реалізації складних проектів в стислі терміни.
Ми виготовляємо і монтуємо вивіски (світлові, несвітлові), акрілайти, лайтбокси, дахові установки, об'ємні букви;
Ми оформляємо презентації, виставки і рекламні акції, інтер'єри ресторанів, барів, кафе, магазинів і офісів, стадіонів і вокзалів;
Ми оформлюємо громадський транспорт і зупинки, брендуємо комерційні та приватні автомобілі

Зовнішня реклама стала частиною української дійсності порівняно недавно, проте сьогодні вже неможливо уявити собі вулиці мегаполісу без різноформатних рекламоносіїв.

Дизайнери, які спеціалізуються на зовнішній рекламі, постійно шукають нові, незвичайні способи оформлення рекламних носіїв. Однією з головних вимог, що пред'являються до зовнішньої реклами, є легкість сприйняття і читаність за умови різної освітленості. Принцип залучення уваги до реклами залишається основоположним для всіх, хто прагне до процвітання свого бізнесу.

Слід відзначити той факт, що в такому місті як Київ зовнішня реклама вже давно стала невід'ємною складовою розвитку більшості сучасних компаній і організацій. Досить часто до її послуг вдаються власники модних бутиків, магазинів і салонів.

За показником ціни зовнішня реклама є порівняно доступним, проте не менш ефективним засобом розвитку бізнесу і залучення нових клієнтів.

Світлова вивіска: щоб вивіска була видна як вдень, так і в темний час доби, використовують внутрішнє підсвічування, як правило, люмінесцентні лампи, неон і зовнішнє підсвічування прожекторами з лампами галогеновими, металогалогеновими.

Несвітлові вивіски: вивіски без внутрішнього підсвічування, як правило, використовуються для інформаційних цілей і можуть нести наступну інформацію: назва підприємства, елементи фірмового стилю, (торговий знак, логотип), інформацію про сферу діяльності, режим роботи підприємство, місцезнаходження компанії.

Об'ємні букви: часто використовувана, а також найбільш поширена технологія виготовлення рекламних вивісок. Вони можуть бути будь-яких розмірів від одного сантиметра до декількох метрів, Виготовляють їх з металу, пластику, дерева, Об'ємні букви можуть мати внутрішню або зовнішню підсвітку.

Лайтбокси: можуть бути будь-якої геометричної форми, що дозволяє їм ефективно виділятися серед міської реклами. Розміщуються перпендикулярно вулиці або фасаду вони дають хорошу можливість огляду.

Банерні лайтбокси: часто доводиться стикатися з проблемою великих коробок, рекламне поле яких перевищує розміри світлопропускаючих пластиків, які випускаються промисловістю. Для цієї мети застосовується банерна армована тканина, яка натягується на лицьову частину короба за принципом барабана.

Ця технологія дорожча за звичайну, але виправдовує витрачені кошти, багато переваг якої Вам розкажуть фахівці нашої фірми.

Якщо вас цікавить професійне виготовлення зовнішньої реклами Київ, значить ви звернулися за адресою. Компанія «Пелікан-груп» надає широкий спектр послуг з виготовлення та встановлення всіх видів зовнішньої реклами в Києві.

Сучасна зовнішня реклама, виробництво якої ми вам пропонуємо - це один з найбільш затребуваних і ефективних видів проведення маркетингових заходів, який забезпечить гарантовано високий результат!