shapka_top.jpg

Ефективність банерної реклами

Унікальна пропозиція:

Рекламні банери
під замовлення, з гарантією.

Рекламные баннеры под заказ

Не потрібно переживати з приводу якості, оскільки ми даємо гарантію 3 роки на будь-який банер.

Гарантія поширюється на:

банерна тканина стійка до механічних пошкоджень
якість фарби (на якість зображення не впливають погодні умови)
доставка і монтаж банерів!

Компанія «Пелікан-груп» ефективно працює на ринку зовнішньої і внутрішньої реклами з 2004 року.

Зараз ми можемо похвалитися сотнями клієнтів по всій Україні, які раді тому, що колись дізналися про нас.

Нашими клієнтами є: 

Приклади банерної реклами:

Примеры баннерной рекламы Примеры баннерной рекламы Примеры баннерной рекламы

Дивитися інші роботи

Не впевнені?

Замовляйте безкоштовну консультацію:

Телефонуйте:

(067) 442 33 63
(044) 599 33 87

Яка реклама буде діяти безвідмовно? Відповідь на це питання хочуть знати все підприємці, які для просування свого продукту замовляють рекламу. Як показала практика, одним з найефективніших способів залишається банерна реклама. Секрет продуктивності банера полягає, як можна здогадатися, у великих розмірах. Таку рекламу добре видно здалеку, вона швидко запам'ятовується. Правильно підібрані колірні схеми, фон, розмір і шрифт букв, а також вдала загальна концепція реклами допомагають збільшити її ефективність.
Доброю новиною для тих, хто захоче замовити банер, буде його доступна ціна. Однак, слід відразу обмовитися, що використання дорогих матеріалів призведе до деякого збільшення вартості виробу.
Ефективність реклами на банери безпосередньо залежить від місця розташування банера. Якщо його добре видно, в цьому місці спостерігається великий потік людей, то можна говорити про те, що реклама буде ефективна. Тому підбирати відповідне місце для розтяжки банера теж потрібно з розумом.
Виготовлення даного виду рекламної продукції здійснюється за допомогою професійного широкоформатного принтера, який називається плотером. Від технічних характеристик плотера (дозвіл, мінімальний розмір чорнильної краплі) і від якості чорнила і матеріалу залежить, наскільки чітким, якісним і довговічним буде широкоформатний друк на банері.
Щоб банер пробув в експлуатації якомога довше, замовляти його виготовлення потрібно у справжніх професіоналів, які спеціалізуються на друку банерів, мають досвід в цій справі.
Хочете, щоб Ваш рекламний банер був не просто помічений, а й запам'ятався і привів до Вас нового клієнта? Компанія «Пелікан-груп» готова взятися за проект будь-якої складності і запропонувати розробку, виготовлення, доставку і монтаж банерів. І все це за приємними цінами! Будемо раді Вам допомогти!