shapka_top.jpg

Рекламні вивіски

Рекламні вивіскиРекламні вивіски стали невід'ємною частиною як багатомільйонних мегаполісів, так і невеликих містечок. Світлові, несвітлові, неонові, лайтбокси - всі вони несуть інформаційне та іміджеве навантаження, а також служать візитною карткою будь-якої компанії. Рекламна вивіска, в першу чергу, повинна привернути увагу, а вже потім проінформувати про специфіку роботи. Тому вона повинна бути яскравою, унікальною, цікавою, оригінальною, такою, що виділяється із загального ряду і такою, що запам'ятовується.

Рекламні вивіски бувають зовнішніми і внутрішніми. Зовнішні розміщують над входом або на фасаді, що надає будівлі привабливості, виразності та індивідуальності. Внутрішні служать для точного визначення місцезнаходження компанії, магазину або ресторану в великих офісних або торгових центрах.

Світлові вивіски, незалежно від часу доби, покликані забезпечити безперервний і ефективний вплив реклами на потенційних клієнтів. А неонова вивіска приваблює своєю яскравістю та оригінальністю, викликаючи інтерес і підвищуючи впізнаваність бренду. По суті, неон є ефектним і, відповідно, найефективнішим видом підсвічування рекламної вивіски.

Крім того, слід пам'ятати, що рекламні вивіски створюють імідж компанії, вони повинні бути виконані стильно і зі смаком, як правило, ці фактори визначають вибір клієнта на користь Вашої компанії.

Рекламні вивіски - ефективна зовнішня реклама!