shapka_top.jpg

Матеріали для широкоформатного друку

Матеріали для широкоформатного друку

Зовнішня реклама вважається одним з найдавніших видів реклами. Сьогодні це вже невід'ємний елемент міського простору. У свою чергу, складно уявити собі зовнішню рекламу без застосування широкоформатного друку - друку великих зображень для зовнішньої реклами або інтер'єру з дозволом від 72 до 1440х1440 dpi.

Широкоформатним зображенням вважається полотно понад 1м на 1м. За допомогою широкоформатних принтерів можна віддрукувати цілісне полотно до 5м шириною і до 50-100м в довжину. Також за допомогою широкоформатного друку можна надрукувати невеликі наклейки, постери і розміром від 1 квадратного сантиметра.

Широкоформатний друк на банері

Широкоформатний друк на банері

Завдяки появі нових сфер застосування широкоформатного друку формату А3 +, виробники широкоформатних рекламних поверхонь стали надавати своїм клієнтам ще більше послуг. Сьогодні клієнт може скористатися перевагами широкоформатного друку для виробництва величезного спектру зовнішньої реклами, для оформлення інтер'єру, виставкових або торгових площ. Крім того, в деяких випадках використання широкоформатних принтерів для виготовлення друкованої продукції невеликого формату може здешевити вартість тиражу.

Повнокольорові зображення використовуються при виготовлення наступних видів зовнішньої реклами:

 • рекламні банери, брендмауери, перетяжки;
 • постери на папері і самоклеюча плівка;
 • автотенти з повнокольоровою рекламою для вантажного транспорту;
 • нанесення реклами на автотранспорт.

Повнокольоровий широкоформатний друк зображень чорнилом на сольвентній основі застосовується при виготовленні зовнішньої реклами з терміном служби до 3-х років. Для друку використовуються наступні матеріали:

 • банерна тканина;
 • банерна сітка;
 • самоклеюча плівка ПВХ;
 • папір для щитової реклами;
 • папір для сіті-лайтів.

Широкоформатний друк на банері, як правило, використовується для довговічних зображень. Банери можуть експлуатуватися для кількох рекламних кампаній від 1 року до 3 років.

Банерна тканина - основний матеріал для широкоформатного друку і зовнішньої реклами. Використовується при виготовленні тентів для автомобілів, світлових навісів, перетяжок, при друку на рекламних щитах і т.д.

 • Тканина FrontLit є високоміцним матеріалом зі спеціальним покриттям для друку. Матеріал забезпечує чудову якість друку, не скручується по краях в підвішеному стані. Рекомендується для виробництва вуличних панно і брендмауеров, що розміщуються на фасадах будівель, рекламних щитів, перетяжок, оформлення торгових і виставкових площ.
 • Тканина BlockOut - світлоблокуючий матеріал для зовнішньої реклами і повноколірного широкоформатного друку. Матеріал підходить для двостороннього нанесення зображення і забезпечує чудову якість друку. Рекомендується для виробництва вуличних рекламних носіїв, двосторонніх плакатів і перетяжок, оформлення місць продажів, виставок, торгових і спортивних комплексів.

Широкоформатний друк на папері застосовується для закритих приміщень. Поза приміщеннями термін служби цього матеріалу не перевищить одного місяця. В цьому випадку рекомендується застосовувати глянсовий фотопапір для фотозображень, матовий - для друку схем і графіків. Креслення та тексти ідеально друкуються на тонкому папері з покриттям. По завершенні друку носії необхідно ламінувати.

 • Фотопапір - папери на фотооснові за своїми властивостями істотно відрізняються від звичайних паперів. Головна відмінність полягає в багатошаровому синтетичному покритті, що виключає вбирання чорнила в поверхневий шар паперу. За рахунок низького поглинання чорнила і високого ступеня білизни паперу зображення виходить контрастним і насиченим.
 • Самоклеючий папір - економічний матеріал для виробництва наклейок, планшетів, постерів та іншої продукції, яка використовується всередині приміщення. Продукція на самоклеючому папері не призначена для подальшого демонтажу.
 • Акварельний папір - матеріал з фактурною поверхнею. Використовується для друку репродукцій. Найкращим чином передає акварельну і олівцеву графіку.

Самоклеящуюся плівку використовують для друку зображень з подальшим розміщенням на призматронах, транспорті. Термін її експлуатації може досягати 1 року.

 • Самоклеящаяся вінілова плівка призначена для друку зображень тривалого терміну служби як усередині приміщень, так і на вулиці. Плівки можуть бути використані для оформлення різних приміщень, виготовлення інформаційних покажчиків, штендерів, наклейок на автомобілі. За рахунок легкознімного клейового шару після демонтажу плівка не залишає ніяких слідів на поверхні.
 • Світлорозсіювальна плівка Backlit Film є одним з кращих матеріалів для виготовлення світлової реклами. Прозора поліефірна плівка з світлорозсіювальним покриттям забезпечує рівномірне розсіювання і природне перенесення кольорів, зберігаючи яскравість зображення. Використовуючи метод дзеркального друку, можна уникнути додаткових фінішних операцій щодо захисту зображення від зовнішніх впливів.
 • Прозорі поліефірні плівки - найкраще рішення для створення декоративних ефектів на прозорих і напівпрозорих основах. Плівки легко поєднуються між собою, створюючи ефект обсягу. Використовуються для оформлення вітрин і виготовлення вітражів. Залежно від завдань можна використовувати аналогічні плівки з клейовим покриттям.
 • Плівка Pop-up display - світлонепроникна плівка довгострокової експлуатації. За рахунок спеціального покриття не має ефекту "пам'яті", стійка до заломів. Ідеально підходить для виготовлення фотопанелей до мобільних виставкових стендах.

Арт-матеріали ідеально підходять для передачі фактури живописних і графічних робіт. Але цим область їх застосування не обмежується. Останнім часом арт-матеріали широко використовуються в самих різних областях дизайну.

 • Художній шовк - легкий і міцний матеріал, виготовлений з поліефірного шовковистого волокна. Набув широкого застосування в декоруванні різних інтер'єрів. Підходить для імітації художніх робіт, виконаних в техніці батик. Може використовуватися для театральних декорацій, оформлення вітрин, місць продажу, виставкових і спортивних залів, а також для виготовлення прапорців прапорів.
 • Полотно - дуже щільний важкий матеріал, що повторює фактуру полотна і має натуральну тканинну основу. Основа може бути як лляна, так і бавовняна. Використовується для друку високоякісних репродукцій картин, художньої та комп'ютерної графіки, створення інтер'єрних декоративних елементів. Прекрасно імітує олійний живопис.
 •  

<< Назад