shapka_top.jpg

Друк на полотні

Здійсніть ваші фантазії на полотні!

Хочете зробити оригінальний подарунок другу чи шефу? Хочете прикрасити власний інтер'єр? Звертайтеся в «Пелікан-груп» - в нашій базі понад 1000 репродукцій відомих майстрів живопису, якісних фотографій, а також ікон.

Ми пропонуємо вам воістину твори мистецтва - картини, виконані на натуральному полотні. Відомо, що інтер'єр і стиль квартири формує наш настрій, і для того, щоб щось змінити в звичній обстановці, Вам достатньо втілити нові ідеї для інтер'єру разом з компанією «Пелікан-груп».

Друк фото на полотні підходить для дизайну будь-яких інтер'єрів, адже вибір фото не обмежений. Ідеї для інтер'єру з використанням друку фото на полотні настільки різноманітні, що часом не підлягають класифікації. Все залежить тільки від Вашого бажання - чи буде це фото колаж або триптих з видом на море. Друк фото на полотні - це абстрактні фотографії для ультрамодного інтер'єру чи фото людини, яке можна зробити йому в подарунок.

Фотографії на полотні можуть являти собою фото колаж або фотографії природних ландшафтів, які Ви привезли з поїздки. Фото на полотні в подарунок стануть показником того, наскільки оригінально і креативно Ви підійшли до вибору презенту.

На річницю весілля можна замовити фото на полотні, на якому зображено цю подію. Відмінним подарунком до дня народження стане фото іменинника, адже це буде не просто стандартний презент, обраний із сусіднього магазину, а подарунок, виконаний спеціально для конкретної людини. Ви можете надрукувати фото на полотні свого домашнього вихованця або фото знаменної події в житті.

Технологія друку на полотні

Друк фото на полотні - це новий напрямок у сучасній індустрії подарунків і втілення найоригінальніших ідей для інтер'єру Вашої квартири, дачі або офісу. «Пелікан-груп» пропонує широкоформатний сольвентний друк фото, репродукцій картин та ікон на полотні. Для цього ми використовуємо високотехнологічний матеріал - полотно від кращих європейських виробників, з водовідштовхувальними властивостями. Ваше зображення друкується на висококласному поліграфічному обладнанні в дозволі 720-1440 dpi.

Спочатку робиться якісний слайд або цифровий знімок з оригіналу картини, потім проводиться додрукарська підготовка. Вона полягає в звірці пробників картин з оригіналами за колірною гамою, яскравістю, контрастністю і виборі необхідного дозволу. Зображення наноситься на художнє полотно спеціалізованими принтерами з високими рівнями роздільної здатності та кольору.

Після друку репродукція вручну покривається художнім лаком, який захищає від вологи і впливу сонячних променів, а також підкреслює фактуру полотна і додає картині більшу реалістичність.

 

Картини виконані за цією технологією - це справжнє полотно, якісні фарби і натуральні художні лаки, стійкі до світла, вологи, стирання і механічних навантажень.

Роботи виконуються з максимальною точністю, тобто копію складно відрізнити від оригіналу, оскільки вона з високою точністю передає всі відтінки кольору, деталі, характер мазка і ілюзію обсягу. Копія натягується на дерев'яний підрамник, при бажанні замовника, оформлюється в багет.

 


Гарантія якості

Вимоги до збереження картин на полотні аналогічні вимогам до збереження оригінального живопису:

- Температура - 18-22 градуси тепла, вологість - 70-75%,

- Максимальне освітлення-75 люкс.

Слід уникати потрапляння прямих сонячних променів, не можна вішати картину поруч з сильними лампами розжарювання (відстань не ближче 50см) не рекомендується протирати картини мокрою ганчіркою.

При дотриманні всіх вимог, фірми, що виробляють матеріали, гарантують збереження якості живопису не менше 15 років.

В нашій галереї на Ваш вибір представлена велика кількість зображень живописних робіт, портретів, старовинних гравюр і авторських фото. Особливо популярним сьогодні є придбання репродукцій картин для заповнення вільного простору інтер'єру. Роботи, підібрані за тематичними серіями як одного, так і декількох авторів певного художнього напряму надають більш барвистий, живий вигляд і гармонійно поєднуються з інтер'єрами квартири, ресторану, клубу, готелю, холу або кімнати переговорів.