shapka_top.jpg

Лайтбокси

Лайтбокси - це один з найбільш затребуваних, на сьогоднішній день, видів світлової зовнішньої реклами, який встановлюється на міських вулицях з метою залучення уваги у перехожих. Сьогодні їх використовують для оформлення фасадів різних торгово-розважальних центрів, барів, ресторанів, готелів, магазинів, бутіків, гіпермаркетів і т. д.

Сучасні технології дозволяють виготовити лайтбокси практично будь-якої форми і розмірів, а також забезпечити їх передовими системами підсвічування. Установка такої рекламної вивіски дозволить вам не тільки привернути увагу потенційних клієнтів, але й істотно підвищити імідж компанії або впізнаваність бренду.

З огляду на цей факт, компанія «Пелікан-груп» готова запропонувати вам свої професійні послуги в області виготовлення і установки лайтбоксів в Києві. Ми працюємо на сучасному обладнанні з використанням високоякісних матеріалів, тому наша готова продукція завжди має високу якість.

Звернувшись до нас, ви зможете замовити наступні моделі лайтбоксів:

  • Вулична модель (кругла, трикутна, квадратна, прямокутна і т. д.);
  • Зовнішня модель;
  • Інтер'єрна модель (світлодіодна або неонове підсвічування);
  • Надтонка модель (використовується для оформлення місць безпосереднього продажу або вітрин).

У нас ви завжди зможете замовити лайтбокс, ціна якого відповідає його якості. Для того, щоб оформити замовлення прямо зараз, вам необхідно просто зателефонувати нам за телефонами, які вказані на сайті. Звертайтеся!