shapka_top.jpg

Рекламні вивіски

Рекламні вивіски являють собою один з найбільш ефективних і затребуваних, на сьогоднішній день, методів по залученню нових потенційних клієнтів і відвідувачів магазинів, салонів та бутиків.

Сьогодні існує безліч різних видів рекламних вивісок, які розрізняються за типом, формою і призначенням. Серед найбільш популярних таких видів можна виділити фасадні, інтер'єрні, об'ємні тощо.

Фасадні рекламні вивіски магазинів розміщуються на міських вулицях для того, щоб привернути увагу потенційних відвідувачів, підвищити імідж бренду або розповісти про нові акції та вигідні пропозиції. Найчастіше, фасадні моделі виготовляються двох видів - світлові і не світлові. У першому випадку, рекламна інформація має внутрішнє підсвічування, яке не дає їй залишатися непоміченою навіть вночі. Моделі без підсвічування виготовляються з використанням спеціалізованої плівки, від якої потерпають при потраплянні світла.

Інтер'єрні вивіски салонів та бутиків також є досить затребуваним різновидом зовнішньої реклами. Їх головне завдання полягає в безпосередньому оформленні місця продажу. Найчастіше такі моделі рекламних вивісок розташовуються усередині торгових приміщень і залів.

Останнім часом, широкою популярністю стали користуватися вивіски магазинів, виготовлені у вигляді об'ємних букв, які складають назву бутика, салону або бренду.

Якщо вас цікавлять професійні рекламні вивіски Київ, тоді компанія «Пелікан-груп» до ваших послуг. Звертаючись до нас, ви завжди зможете замовити професійне виготовлення вивісок для салонів і магазинів в Києві, а також цілий ряд інших послуг з виробництва зовнішньої реклами. Звертайтеся!