shapka_top.jpg

Меблі в стилі лофт

На сьогоднішній день є величезна кількість різних стилів в інтер'єрі, одним з них є лофт — сучасний стиль, девіз якого звучить як «мінімум перегородок, максимум свіжого повітря».

Саме слово loft має іноземне походження і дослівно перекладається з англійської як «горище», «апартаменти нагорі». Ідея використання занедбаних фабрик, складів, майстерень і мануфактур під житло не нова, її коріння тягнуться ще з 40-х років і мають американське походження.

Мебель в стиле лофт
1
купить лавочку в Киеве
2
письменный стол в стиле лофт
3
продажа стульев в стиле лофт
4
купить стол
5

Основною концепцією стилю є компоновка різних архітектурних рішень. Наприклад, гармонійне поєднання старого (цегляні стіни, сходи, труби, не прикриті системи вентиляції, заводські пристосування) і чогось сучасного (новомодна техніка, метал і дзеркала) в одному інтер'єрі.

Основа приміщення в стилі лофт складається з деталей:
меблі максимально прості і функціональні, кольору переважно холодних відтінків, великі вікна, практично повна відсутність декору. А те, що в інших стилях виглядає як недолік, різні цегляні виступи, відштукатурені стіни, дощата підлога, є родзинкою даного стилю.

лофт мебель в Киеве
6
купить лофт мебель
7
каталог лофт мебели
8
стеллаж в лофт стиле
9
обеденный стол в лофт стиле
10

Стиль лофт більше підходить для:

Людей творчих професій, так званої богеми. У стилі лофт легко обладнати майстерню і виставковий зал на одній території, втіливши в життя найсміливіші ідеї в життя.

Економні люди. Стиль лофт підходить для людей, у яких фінансове питання стоїть гостро, мінімум витрат і простота в усьому - основне кредо стилю.

Власники квартир з вільним плануванням. Вікна до підлоги і величезний простір - найкраща основа стилю, в такому приміщенні можна «розгулятися».

Волелюбні люди з бажанням виділитися. Під такий опис чудово підійде молодь, тяга яких до всього нового і нестандартного допоможе облаштувати житлове приміщення в стилі лофт кращим чином.

Мебель в стиле лофт в Киеве
11
журнальный столик
12
фото мебели в лофт стиле
13
тумба в лофт стиле
14
оригинальный стол
15

Особливості стилю лофт:

Відкрите планування, практично повна відсутність перегородок. Всі функціональні зони поділяються за допомогою різних видів зонування (колірні контрасти, акцентування світлом або ж скляні перегородки, які не порушують основну концепцію відкритого простору)

Індустріальні риси інтер'єру. Цегляна кладка, труби і груба штукатурка є невід'ємною частиною стилю лофт. І навіть якщо немає можливості «оголити стіни», можна спробувати зробити імітацію кладки, наприклад, за допомогою шпалер зі схожим малюнком. Цегляна стіна і зовсім є улюбленим прийомом дизайнерів в таких приміщеннях.

Комбінування старого і нового в інтер'єрі. Все, що розглядалося в попередньому пункті, має гармонійно поєднуватися з ультрамодними тенденціями - сучасна техніка, хромовані поверхні, скляні перегородки та сталеві плитки для облицювання стін.

Меблі в стилі лофт виконують важливу роль, крім основних функціональних навантажень (зберігання речей), у них є і додаткове завдання - зонування приміщення. Меблі в цьому стилі можуть бути практично будь-якими, але ефектніше виглядають комбінації антикваріату з чимось сучасним і мінімалістичним (наприклад, комод «на ніжках» і хромована шафа).

Високі світлі стелі також є необхідною складовою стилю лофт. Чим більше світла і простору буде в такому приміщенні, тим краще

Нестандартні аксесуари. Всілякі графіті, плакати, абстракції або навіть дорожні знаки будуть дуже доречні в загальній концепції стилю лофт.

Особенности стиля лофт
16
 
Мебель в стиле лофт
17
 
подставка под обувь
18
 
оригинальный стул
19
 
стол в детскую
20
 

Стиль лофт ідеальний для тих, хто вважає за краще повітря, світло і простір в своєму будинку.