shapka_top.jpg

Прайс-лист на промо-обладнання

Прайс-лист на промо-обладнання

1. Надлегкий мобільний стенд «павук» E-XF
Оптимальна відстань між отворами кріплення 600х1600 мм, саме зображення має бути більше на 30 мм по периметру. Найпростіша і недорога конструкція служить для використання в торгових мережах і промо-акціях.
Сверхлегкий мобильный стенд «паук» E-XF
Вартість
170 грн

 

 


2. Надлегкий мобільний стенд «павук» E-XE
Оптимальна відстань між отворами кріплення 600х1600 мм, саме зображення має бути більше на 30 мм по периметру. Конструкція даної моделі аналогічна попередній, відрізняється наявністю металевих наконечників, які роблять її більш міцною і стійкою.
Сверхлегкий мобильный стенд «паук» E-XE
Вартість
170 грн

 

 


3. Надлегкий мобільний стенд «павук» TE-6G
Оптимальна відстань між отворами кріплення 600х1600 мм, саме зображення має бути більше на 30 мм по периметру. Проста, надлегка конструкція, що складається з 5-ти пластикових прутів з'єднаних між собою спеціальним кріпленням. На кінцях пластикові гачки з фіксатором для кріплення банера. Банер із зображенням натягується легко і просто. Конструкція служить для використання в торгових мережах і промо-акціях. Чохол з простої тканини на затягуванні з ручкою. Надлегкий мобільний стенд «павук» TE-6G
Сверхлегкий мобильный стенд «паук» TE-6G
Вартість
205 грн

 

 


4. Мобільний екран "Roll Up"
TE-1A-2
Підлоговий мобільний екран розміром 850х2000 мм і вагою 2,8 кг (без банера), виготовлений з алюмінію. Працює за ролетним принципом і має висувні ніжки за рахунок чого не вимагає додаткового кріплення, згортається вручну. Використовується для проведення рекламних акцій, демонстрації повнокольорових зображень, а так само для проектування презентацій. Чохол із щільної тканини з додатковою жорсткою підкладкою, застібка-блискавка.
Мобильный экран "Roll Up" TE-1A-2
Вартість
1530 грн

 

 


5. Мобільний екран "Roll Up" TE-2A
Підлоговий мобільний екран розміром 830х2050 мм і вагою 5,8 кг (без банера), виготовлений з алюмінію. Надійна окремостояча конструкція. Працює за ролетним принципом, згортається вручну. Має додаткове кріплення вгорі. Чохол із щільної тканини з додатковою жорсткою підкладкою, застібка-блискавка. Чохол має ручки (можна носити на плечі) і місце для візитки.
Мобильный экран "Roll Up" TE-2A
Вартість
1530 грн

 

 


6. Демонстраційний промо-стіл TE-16E-E (800x398x2000 мм)
Розмір рекламного зображення 740x240мм вгорі і 1780x800мм внизу, вага виробу 8 кг, виготовлений із пластику й алюмінію.
Ідеальне місце для проведення презентацій нового товару, вручення призів, дегустації, інших заходів. Активні промоушн-акції, що залучають покупців в процес демонстрації, сприяють максимальному запам'ятовуванню бренду. Стенд складається зі стільниці, внутрішньої полки, рекламної поверхні, щоб товар було видно здалеку. Промо-стійки зручні у використанні, збираються в лічені хвилини. Привабливий зовнішній вигляд - запорука успіху будь-якої промоушн-акції. Можуть використовуватися як з фризом, так і без нього. Змінюючи графіку на панелях, Ви отримуєте реквізит для нових промо-акцій. Чохол з тканини на блискавці з ручками.
Демонстрационный промо-стол TE-16E-E
Вартість
1550 грн

 

 


7.  

Штендер з закругленими краями

Розмір: 112 * 59 см.

Колір: білий і синій.

Виносний рекламний «щит», який встановлюється поруч з місцем продажу і служить засобом зовнішньої реклами, впливаючи на поточний потік цільової аудиторії. Основною перевагою штендера є його мобільність.

Штендер с закругленными краями
Вартість
 (без урахування пластика)
470 грн

 


8. Штендер з круглим верхом
Розмір: 120 * 63,5 см.
Колір: білий і чорний.
Виносний рекламний «щит», який встановлюється поруч з місцем продажу і служить засобом зовнішньої реклами, впливаючи на поточний потік цільової аудиторії. Основною перевагою штендера є його мобільність.
Змінюючи графіку на панелях, Ви можете оновлювати свою рекламу, роблячи її більш актуальною
Штендер с круглым верхом
Вартість
(без урахування пластика)
470 грн

 

*- Всі штендери продаються без кольорового зображення і основи для нього. Пластик і друк Ви можете замовити окремо.